MÖBLER / Bord / Bord 3992281

nr 399 2281

Bord

Funkis, diameter: 70, höjd: 56 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 6 mars 2006

Superellipsbordet